Akce a novinky

AKCE

Po nekonečně dlouhé zimě přichází společnost Tondach Česká republika, s.r.o. s jedinečnou, ale limitovanou nabídkou.
 V období od 2.5.2013 můžete nakoupit u svých oblíbených dodavatelů až 1000 střech s taškou SAMBA 11 v povrchové úpravě ENGOBA
 (ve všech barvách)
 za mimořádnou cenu
 169,- Kč/m2.

 -----------------------------------

Díky našim dluholetým zkušenostem, dodržováním technologických postupů a norem, garantuje naše firma záruku 7 let na veškerou naši práci.

 

Nyní ke každé podlaze nad 50 m2 Bona Spray Mop ZDARMA

Realizace

Kantovka

 Zvaná také jako „průmyslová mozaika“.  Vyrábí se z úzkých lamel, které vznikají jako odpad při výrobě jiného výrobku. Tyto lamely se k sobě spojí pouze papírovou lepicí páskou, která se při následné povrchové úpravě obrousí.

kantovka_smNejčastější dřeviny jsou používány dub, buk, jasan a akát. Z tropických dřevin to pak jsou jatoba, ipe, merbau, a wenge. Zajímavé jsou například rio, doussie, eben, cumaru, garapy a řada dalších dřevin.

Původně byla kantovka určena do administrativních či průmyslových prostor. Nyní se však často využívá do bytů, rodinných domů či společenských sálů. V moderních prostorech, kde je použito pohledového betonu, oceli a skla se přímo nabízí použít kantovku. Díky svému vzhledu i vlastnostem. Kantovku lze také dobře využít například jako borduru k palubovým či parketovým podlahám.

Velkou výhodou je tvarová stálost, která je dána úzkou šíří lamel. Dá se tedy říci, že kantovka je velmi stálý materiál. Díky svým vlastnostem je velmi vhodná u podlahového vytápění. Mezi největší výhody patří bezkonkurenční životnost přesahující i několik generací. U žádné jiné podlahy si nemůžete dovolit ubrousit třeba 15 mm. To dovoluje skladba bez pera-drážky.kantovka_1_sm

  • Tloušťka u evropských dřevin bývá nejčastěji 22 mm, snadno se dá připravit i 10mm a za příplatek atypickou tloušťku 10 – 22 mm. Šířka je 8,10 nebo 22 mm.
  • Tloušťka u tropických dřevin bývá 15 mm, u vzácných dřevin pak 10 mm. Šířka je 15 a 19 mm.

Délka lamel je od 120 do 300 mm, u brazilských dřevin 280 mm.

 

Nejpoužívanější spárořezy:

Anglický vzor Divoký řemen Na střih
anglicky_vzor_sm divoky_remen_sm na_strich_sm

nahoru

 
Vyhledat
Kontakt

David Gořula

Vysoké Studnice 133
588 22, Luka nad Jihlavou
Mobil: 724 787 988
E-mail: gorula@centrum.cz

IČO: 645 269 76
DIČ: CZ 761 014 472 9

Vaše reference

Statistika přístupu
TOPlist
/p