Akce a novinky

AKCE

Po nekonečně dlouhé zimě přichází společnost Tondach Česká republika, s.r.o. s jedinečnou, ale limitovanou nabídkou.
 V období od 2.5.2013 můžete nakoupit u svých oblíbených dodavatelů až 1000 střech s taškou SAMBA 11 v povrchové úpravě ENGOBA
 (ve všech barvách)
 za mimořádnou cenu
 169,- Kč/m2.

 -----------------------------------

Díky našim dluholetým zkušenostem, dodržováním technologických postupů a norem, garantuje naše firma záruku 7 let na veškerou naši práci.

 

Nyní ke každé podlaze nad 50 m2 Bona Spray Mop ZDARMA

Realizace

Parkety

         Parketa_0_smParkety – parketové čtverce mají v Evropě tradici již od 17. století. Při rekonstrukci podlah z 19. století se našly parkety jak celomasivní tak sendvičové. Parketové čtverce se používají nejčastěji do historických objektů, můžeme je použít i do bytové výstavby pro oživení interiéru. Jednotlivé čtverce se také dají vkládat do dlažby.

Parketa_do_dlazby_sm

 

Použitím různých tvarů v kombinaci s různě barevnými dřevinami vzniká takřka nekonečná variabilita. Můžete si navrhnout i vlastní design, se kterým vám rádi pomůžeme.

 

Parketové čtverce dělíme na celomasivní a sendvičové.

 Celomasivní  parketové čtverce se skládají z menších, atypických vlýsků, které jsou mezi sebou spojeny perem – drážkou a jako celek jsou podlepeny síťkou. Při stejné životnosti jako sendvičové parkety je jejich výhodou cena.

 Sendvičové parkety jsou skládány z několika vrstev. Nejčastější, jsou třívrstvé, kde nášlapná vrstva je 5 – 10 mm. Jako nosný podklad se používají např. překližka, laťovka atd. 

Dvojity_kriz_Jatoba_smPodlahy z parketových čtverců jsou sami o sobě jedinečnou součástí interiéru. Chcete-li však originální a luxusní design, nebojte se použít bordury nebo vložení ornamentů. 

Dodací lhůty se odvíjejí od celkové výměry a použitých dřevin obvykle 8 – 12 týdnů. Z vybraného designu, vám za režijní poplatek rádi zhotovíme vzorek. V případě realizace vám tento poplatek bude odečten z ceny.

 Malý příklad:

Parketa_1_sm Parketa_2_sm Parketa_3_sm

 nahoru

 
Vyhledat
Kontakt

David Gořula

Vysoké Studnice 133
588 22, Luka nad Jihlavou
Mobil: 724 787 988
E-mail: gorula@centrum.cz

IČO: 645 269 76
DIČ: CZ 761 014 472 9

Vaše reference

Statistika přístupu
TOPlist
/p